SKU: FT104-20906139P18ZB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT104ZB 20×9 6×139.7 +18 Bronze
Bronze, Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 38 in stock
SKU: FT104-20906139P18ZB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT104ZB wheel features size 20" x 9", Bronze, Satin Bronze / Satin Black Lip finish, 6×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze / Satin Black Lip
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +18mm