SKU: FT101-20908170P18SB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 SB 20×9 8×170 +18 Black
Black, Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 2 in stock
SKU: FT101-20908170P18SB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 SB wheel features size 20" x 9", Black, Satin Black finish, 8×170 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +18mm