SKU: FT101-18905150P18RTB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 RTB 18×9 5×150 +18 Red
Machined Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Out of stock
SKU: FT101-18905150P18RTB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 RTB wheel features size 18" x 9", Machined Red Tint / Black Ring finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Machined Red Tint / Black Ring
  • Offset: +18mm