SKU: FT100-20908180P18SB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 SB 20×9 8×180 +18 Black
Black, Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Out of stock
SKU: FT100-20908180P18SB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 SB wheel features size 20" x 9", Black, Satin finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Satin
  • Offset: +18mm