SKU: FT100-20905150P18RTB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 RTB 20×9 5×150 +18 Red
Machined Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 28 in stock
SKU: FT100-20905150P18RTB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 RTB wheel features size 20" x 9", Machined Red Tint / Black Ring finish, 5×150 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Machined Red Tint / Black Ring
  • Bolt Pattern: 5×150
  • Offset: +18mm