SKU: FT100-20906139P18AB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 AB 20×9 6×139.7 +18 Gray
Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 26 in stock
SKU: FT100-20906139P18AB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 AB wheel features size 20" x 9", Satin Anthracite / Black Ring finish, 6×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Satin Anthracite / Black Ring
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +18mm