SKU: FA21-209063539P18B
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA21B 20×9 6×135/6×139.7 +18 Black
Black, Gloss Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET18
Availability: 21 in stock
SKU: FA21-209063539P18B Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA21B wheel features size 20" x 9", Black, Gloss finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +18mm