SKU: FA16-18908170P12MC
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MC 18×9 8×170 +12 Chrome
Chrome Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET12
Availability: 31 in stock
SKU: FA16-18908170P12MC Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MC wheel features size 18" x 9", Chrome Mirror Coat Chrome finish, 8×170 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Chrome Mirror Coat Chrome
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +12mm