SKU: FA16-189053950P12MB
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MB 18×9 5×139.7/5×150 +12 Black
Black, Gloss Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET12
Availability: 3 in stock
SKU: FA16-189053950P12MB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MB wheel features size 18" x 9", Black, Gloss Black / Machined finish, 5×139.7/5×150 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined
  • Bolt Pattern: 5×139.7/5×150
  • Offset: +12mm