SKU: FA08-209053950P18GB
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA08 GB 20×9 5×139.7/5×150 +18 Black
Black, Gloss Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET18
Availability: 7 in stock
SKU: FA08-209053950P18GB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA08 GB wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×139.7/5×150 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×139.7/5×150
  • Offset: +18mm