SKU: SESTO-229536GSBF18
Dolce Luxury Sesto 22×9.5 6×135/6×139.7 +18 Silver
Gloss, Silver Dolce Luxury Sesto wheels. ET18
Availability: 7 in stock
SKU: SESTO-229536GSBF18 Categories: , Tags: , , ,
Dolce Luxury Sesto wheel features size 22" x 9.5", Gloss, Silver Silver / Brushed Face finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Gloss, Silver Silver / Brushed Face
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +18mm