SKU: LUSSO-229536GB18
Dolce Luxury Lusso 22×9.5 6×135/6×139.7 +18 Black
Black, Gloss Dolce Luxury Lusso wheels. ET18
Availability: 2 in stock
SKU: LUSSO-229536GB18 Categories: , Tags: , , ,
Dolce Luxury Lusso wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +18mm