SKU: 9303-2936MB12
Dirty Life Race Wheels DT-1 9303 20×9 6×135 +12 Black
Black, Matte Dirty Life Race Wheels DT-1 9303 wheels. ET12
Availability: 36 in stock
SKU: 9303-2936MB12 Categories: , Tag: Brand:
Size: 20×9
Bolt Pattern: 6×135
Offset: +12mm
Center Bore: 87.1mm