SKU: DF02-17085-5127-12B1
Defiant DF02 17×9 5×127 +12 Black
Shop Defiant DF02 B in Black, Satin finish, 17″ x 9″, +12mm offset.
Out of stock
SKU: DF02-17085-5127-12B1 Categories: , Tag: Brand:
Defiant DF02 B wheel features size 17" x 9", Black, Satin finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Satin
  • Offset: +12mm