SKU: C49-201051143573BMW
Curva Concepts C49 20×10.5 5×114.3 +35 Black
Black, Gloss Curva Concepts C49 wheels. ET35
Availability: 18 in stock
SKU: C49-201051143573BMW Categories: , Tags: ,
Curva Concepts C49 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black / Milled finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm