SKU: C48-221051304571BLK
Curva Concepts C48 22×10.5 5×130 +45 Black
Black, Gloss Curva Concepts C48 wheels. ET45
Availability: 9 in stock
SKU: C48-221051304571BLK Categories: , Tags: ,
Curva Concepts C48 wheel features size 22" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×130 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×130
  • Offset: +45mm