SKU: 9110D-22877PMF115
Cali Offroad Summit Dually 22×8.25 8×200 +115 Polished
Polished Cali Offroad Summit Dually wheels. ET115
Availability: 43 in stock
SKU: 9110D-22877PMF115 Categories: , Tags: , Brand:
Size: 22×8.25
Bolt Pattern: 8×200
Offset: +115mm
Center Bore: 142mm