SKU: 9110D-22879MBI115
Cali Offroad Summit Dually 22×8.25 8×210 +115 Black
Black, Matte Cali Offroad Summit Dually wheels. ET115
Availability: 153 in stock
SKU: 9110D-22879MBI115 Categories: , Tags: , Brand:
Size: 22×8.25
Bolt Pattern: 8×210
Offset: +115mm
Center Bore: 154.2mm