SKU: 1890WAR126140M12
Black Rhino Warlord 18×9 6×139.7 +12 Black
Black, Matte Black Rhino Warlord wheels. ET12
Availability: 18 in stock
SKU: 1890WAR126140M12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Warlord wheel features size 18" x 9", Black, Matte Black / Machined Dark Tint Lip finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Matte Black / Machined Dark Tint Lip
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm