SKU: 2095STN126140M12
Black Rhino Sentinel 20×9.5 6×139.7 +12 Black
Black, Matte Black Rhino Sentinel wheels. ET12
Availability: 41 in stock
SKU: 2095STN126140M12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Sentinel wheel features size 20" x 9.5", Black, Matte finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Black, Matte
  • Offset: +12mm