SKU: 1790RPD126140M12A
Black Rhino Rapid 17×9 6×139.7 +12 Black
Black, Matte Black Rhino Rapid wheels. ET12
Availability: 52 in stock
SKU: 1790RPD126140M12A Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Rapid wheel features size 17" x 9", Black, Matte Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm