SKU: 2095RAD126140R12
Black Rhino Raid 20×9.5 6×139.7 +12 Red
Matte, Red Black Rhino Raid wheels. ET12
Availability: 2 in stock
SKU: 2095RAD126140R12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Raid wheel features size 20" x 9.5", Matte, Red Red finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Matte, Red Red
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm