SKU: 2095RAD126140L12
Black Rhino Raid 20×9.5 6×139.7 +12 Gold
Black Rhino Raid wheels. ET12
Availability: 2 in stock
SKU: 2095RAD126140L12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Raid wheel features size 20" x 9.5", Gold Gold finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Gold Gold
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm