SKU: 1895PRM126140M12
Black Rhino Primm 18×9.5 6×139.7 +12 Black
Black, Matte Black Rhino Primm wheels. ET12
Availability: 22 in stock
SKU: 1895PRM126140M12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Primm wheel features size 18" x 9.5", Black, Matte Black / Brass Bolts finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"
  • Finish: Black, Matte Black / Brass Bolts
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm