SKU: 1890KLS126140M12
Black Rhino Kelso 18×9 6×139.7 +12 Black
Black, Matte Black Rhino Kelso wheels. ET12
Availability: 5 in stock
SKU: 1890KLS126140M12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Kelso wheel features size 18" x 9", Black, Matte Black / Black Bolts finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Matte Black / Black Bolts
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm