SKU: BR017ZX17856812
Black Rhino Etosha 17×8.5 6×139.7 +12 Bronze
Bronze, Matte Black Rhino Etosha wheels. ET12
Out of stock
SKU: BR017ZX17856812 Categories: , Tag:
Black Rhino Etosha wheel features size 17" x 8.5", Bronze, Matte finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8.5"
  • Finish: Bronze, Matte
  • Offset: +12mm