SKU: BR017MX17855010N
Black Rhino Etosha 17×8.5 5×127 -10 Black
Black, Matte Black Rhino Etosha wheels. ET-10
Availability: 72 in stock
SKU: BR017MX17855010N Categories: , Tag:
Black Rhino Etosha wheel features size 17" x 8.5", Black, Matte Black finish, 5×127 bolt pattern, -10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8.5"