SKU: 8518BLNK40ZX6GB-5x108
Axe ZX6 18×8.5 5×108 +40 Black
Black, Gloss Axe ZX6 wheels. ET40
Availability: 20 in stock
SKU: 8518BLNK40ZX6GB-5x108 Categories: , Tag:
Axe ZX6 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 5×108 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×108
  • Offset: +40mm