SKU: 8518BLNK40ZX6GB-5x112
Axe ZX6 18×8.5 112 +40 Black
Axe Wheel – 18″ x 8.5″
Availability: 20 in stock
SKU: 8518BLNK40ZX6GB-5x112 Categories: , Tags: ,
Axe ZX6 wheel features size 18" x 8.5", Gloss Black Black finish, 5×112 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Gloss Black Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +40mm