SKU: 922BNK35ZX4BL-5x110
Axe ZX4 22×9 5×110 +35 Black
Black, Gloss Axe ZX4 wheels. ET35
Availability: 4 in stock
SKU: 922BNK35ZX4BL-5x110 Categories: , Tag:
Axe ZX4 wheel features size 22" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×110 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×110
  • Offset: +35mm