SKU: 922BNK35ZX4BP-5x108
Axe ZX4 22×9 5×108 +35 Black
Axe ZX4 wheels. ET35
Availability: 14 in stock
SKU: 922BNK35ZX4BP-5x108 Categories: , Tag:
Axe ZX4 wheel features size 22" x 9", Black / Polished Face Black / Polished Face finish, 5×108 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black / Polished Face Black / Polished Face
  • Bolt Pattern: 5×108
  • Offset: +35mm