SKU: 8520BLNK25ZX15GB-5x115
Axe ZX15 20×8.5 5×115 +25 Black
Black, Gloss Axe ZX15 wheels. ET25
Availability: 16 in stock
SKU: 8520BLNK25ZX15GB-5x115 Categories: , Tag:
Axe ZX15 wheel features size 20" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 5×115 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +25mm