SKU: 1120BLNK38+FF5RFBRZ-5x114
Axe FF5-Forged 20×11 5×114 +38 Bronze
Axe Wheel – 20″ x 11″
Availability: 4 in stock
SKU: 1120BLNK38+FF5RFBRZ-5x114 Categories: , Tags: ,
Axe FF5-Forged wheel features size 20" x 11", Bronze Bronze finish, 5×114 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Bronze Bronze
  • Bolt Pattern: 5×114
  • Offset: +38mm