SKU: 818BLNK40EX34GB-5x120
Axe EX34 18×8 5×120 +40 Black
Black, Gloss Axe EX34 wheels. ET40
Availability: 2 in stock
SKU: 818BLNK40EX34GB-5x120 Categories: , Tag:
Axe EX34 wheel features size 18" x 8", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +40mm