SKU: 922BLNK30EX30BK-5x130
Axe EX30 22×9 5×130 +30 Black
Black, Gloss Axe EX30 wheels. ET30
Availability: 2 in stock
SKU: 922BLNK30EX30BK-5x130 Categories: , Tag:
Axe EX30 wheel features size 22" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×130 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×130
  • Offset: +30mm