SKU: 2610BLNK28EX26SP-5x127
Axe EX26 26×10 5×127 +28 Silver
Axe EX26 wheels. ET28
Availability: 20 in stock
SKU: 2610BLNK28EX26SP-5x127 Categories: , Tag:
Axe EX26 wheel features size 26" x 10", Silver Silver finish, 5×127 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 10"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +28mm