SKU: 24106BLNK28EX26SP-6x120
Axe EX26 24×10 6×120 +28 Silver
Axe EX26 wheels. ET28
Availability: 8 in stock
SKU: 24106BLNK28EX26SP-6x120 Categories: , Tag:
Axe EX26 wheel features size 24" x 10", Silver Silver finish, 6×120 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 6×120
  • Offset: +28mm