SKU: 8520BLNK40EX20BP-5x120
Axe EX20 20×8.5 5×120 +38 Black
Axe EX20 wheels. ET38
Availability: 6 in stock
SKU: 8520BLNK40EX20BP-5x120 Categories: , Tag:
Axe EX20 wheel features size 20" x 8.5", Black / Polished Face Black / Polished Face finish, 5×120 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black / Polished Face Black / Polished Face
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +38mm