SKU: 8520BLNK25EX20BM-5x110
Axe EX20 20×8.5 5×110 +25 Black
Black, Gloss Axe EX20 wheels. ET25
Availability: 2 in stock
SKU: 8520BLNK25EX20BM-5x110 Categories: , Tag:
Axe EX20 wheel features size 20" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 5×110 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×110
  • Offset: +25mm