SKU: 1020BLANK40CF2SP-5x114
Axe CF2 20×10 5×114 +40 Silver
Axe CF2 wheels. ET40
Availability: 8 in stock
SKU: 1020BLANK40CF2SP-5x114 Categories: , Tag:
Axe CF2 wheel features size 20" x 10", Silver Silver finish, 5×114 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×114
  • Offset: +40mm