SKU: 8519BLANK40CF2SP-5x108
Axe CF2 19×8.5 5×108 +40 Silver
Axe CF2 wheels. ET40
Availability: 18 in stock
SKU: 8519BLANK40CF2SP-5x108 Categories: , Tag:
Axe CF2 wheel features size 19" x 8.5", Silver Silver finish, 5×108 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 8.5"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×108
  • Offset: +40mm