SKU: 9020BLNK45CF1GB-5x120
Axe CF1 20×9 5×120 +45 Black
Black, Gloss Axe CF1 wheels. ET45
Availability: 10 in stock
SKU: 9020BLNK45CF1GB-5x120 Categories: , Tag:
Axe CF1 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +45mm