SKU: 9020BLNK45CF1CH-5x110
Axe CF1 20×9 5×110 +45 Chrome
Chrome Axe CF1 wheels. ET45
Availability: 6 in stock
SKU: 9020BLNK45CF1CH-5x110 Categories: , Tag:
Axe CF1 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, 5×110 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×110
  • Offset: +45mm