SKU: AO40522510303H
ATX AO405 Trex 22.5×8.3 10×285.75 +145 Black
Black, Gloss ATX AO405 Trex wheels. ET145
Out of stock
SKU: AO40522510303H Categories: , Tag:
ATX AO405 Trex wheel features size 22.5" x 8.3", Black, Gloss / Milled finish, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22.5" x 8.3"
  • Finish: Black, Gloss / Milled
  • Offset: +145mm