SKU: AB049BX24105J35
Asanti Black Label Premier AB049 24×10 5×120/5×130 +35 Black
Black, Gloss Asanti Black Label Premier AB049 wheels. ET35
Availability: 24 in stock
SKU: AB049BX24105J35 Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Premier AB049 wheel features size 24" x 10", Black, Gloss Black finish, 5×120/5×130 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120/5×130
  • Offset: +35mm