SKU: AB049BX22956A30
Asanti Black Label Premier AB049 22×9.5 6×120/6×132 +30 Black
Black, Gloss Asanti Black Label Premier AB049 wheels. ET30
Availability: 4 in stock
SKU: AB049BX22956A30 Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Premier AB049 wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 6×120/6×132 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×120/6×132
  • Offset: +30mm