SKU: ABL30-22956230TB
Asanti Black Label Corona Truck ABL30 TB 22×9.5 6×139.7 +30 Silver
Brushed Asanti Black Label Corona Truck wheels. ET30
Availability: 13 in stock
SKU: ABL30-22956230TB Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Corona Truck ABL30 TB wheel features size 22" x 9.5", Brushed Titanium finish, 6×139.7 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Brushed Titanium
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +30mm