SKU: DSX18105511422SMF
AodHan DS-X 18×10.5 5×114.3 +22 Silver
AodHan DS-X wheels. ET22
Availability: 62 in stock
SKU: DSX18105511422SMF Categories: , Tag:
AodHan DS-X wheel features size 18" x 10.5", Silver / Machined Face Silver / Machined Face finish, 5×114.3 bolt pattern, +22mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10.5"
  • Finish: Silver / Machined Face Silver / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +22mm