SKU: AFF920105511235BZ
AodHan AFF9 20×10.5 5×112 +35 Bronze
Bronze, Matte AodHan AFF9 wheels. ET35
Availability: 6 in stock
SKU: AFF920105511235BZ Categories: , Tag:
AodHan AFF9 wheel features size 20" x 10.5", Bronze, Matte Bronze finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Bronze, Matte Bronze
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm