SKU: AFF220105511235MG
AodHan AFF2 20×10.5 5×112 +35 Gray
Matte AodHan AFF2 wheels. ET35
Availability: 14 in stock
SKU: AFF220105511235MG Categories: , Tag:
AodHan AFF2 wheel features size 20" x 10.5", Matte Gray finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Matte Gray
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm